Aktuality

DĚTSKÝ DEN se koná v sobotu 2. 6. 2018 od 14 hodin tentokrát na téma "Retro - aneb jak si hráli naši rodiče"

Naše každoroční akce se pomalu blíží a my již vše připravujeme, aby byla co nejlepší. Chceme, abyste spolu s námi zažili pohodový den plný zábavy. Těšit se můžete na dětské soutěže, výhry pro děti, hasiče a jejich techniku a večer také na soutěž pro dospěláky v podobě gladiátorských zápasů, která měla v loňském roce obrovský úspěch wink

Už se na Vás těšíme yes

TJ Sokol Zeměchy

DĚTSKÝ DEN 17.6.2017 V SOBOTU NA TÉMA "Z POHÁDKY DO POHÁDKY"

Přidány fotky z konaných akcí.

I letos přijímáme stále nové členy do TJ Sokol Zeměchy :) Členský příspěvek je stejně jako v minulém roce 200 Kč.

facebook: TJ Sokol Zeměchy

13.5.2014

Vloženy do fotoalba Čarodějnice 2015 fotky z této akce .

17.6.2014

Vloženy  fotografie z Dětského dne 2014- Fotoalbum

Dětský den v je za námi :-)

Letos jsme vyrazili na Cestu kolem světa a ani jsme nedoufali, že se k nám přidá tolik malých cestovatelů. Přesně 135 dětí nasedlo na Zeměšský expres a objelo celý svět. MOC jim děkujeme za krásný den!
Nesmíme ale také zapomenout poděkovat Hasičům Letiště Vodochody a.s. za báječnou pěnovou a vodní šou. Majitelům Natura Farma Minice o.s., kteří přiklusali na svých koních a povozili malé návštěvníky. Městu Kralupy nad Vltavou a firmě Bidvest Czech Republic s.r.o. za finanční podporu a společnostem Al-Namura, spol. s r.o. a Telefónica O2 a.s. za úžasné sponzorské dary. Velké díky též patří televizní stanici Óčko za zapůjčení zvukové aparatury, díky které byl celý den ještě pestřejší.
Děkujeme také pomocníkům, kteří ač nejsou řádní  členové našeho Sokola, pomáhali kde bylo potřeba.
Všem patří velké díky a my už se na všechny těšíme opět příští rok :)

10.6.2014

POZOR: Letos nově - na  dětském dni soutěž o 3 hlavní ceny, které dostane ten, kdo bude mít nejlepší masku

detsky-den-zemechy.jpg

AKCE: DĚTSKÝ DEN 14.6.2014 na motiv "CESTA KOLEM SVĚTA ZEMĚŠSKÝM EXPRESEM".
Připravujeme spoustu her, úkolů, překvapení, muziky a občerstvení v "České Hospůdce U Mata, Pata a Otika". Bude i Zeměšská tzv. TOMBOLA - každý lístek  vyhrává, z tohoto důvodu - pokud máte doma nevhodný dárek, věc na kterou se Vám jen práší, či Vám zabírá místo na poličce - darujte ji do tomboly - věci shromažďuje Kulhavá Eva /tel.723287966/. Chybět nebudou ani koně a jezdci z Natura Farma a Pěnová a vodní šou v podání Hasičů Aero Vodochody. Více informací budeme postupně přinášet - Vy si zatím zabukujte Sobotu 14.6.2014 Zeměchy odpoledne. Pokud počasí dovolí, po skončení dětského dne, můžeme posedět u příjemné hudby a chutného občerstvení, popř. rozhýbat se při tanci :-).

Archív:

plakat-detsky-den.jpg

-> 8.6.2013 Dětský den

-> Schůze: 2. 6. 2013 v 17 hodin na hřišti - dětský den

-> 25.5.2013 Nohejbal

nohejbal-plakat-001-001.jpg

30.4.2013 Čarodějnice- Pozvánka

carodejnice-2013---plakat-001-001.jpg

-> V sobotu 27.4.2013 dopoledne  od 9 hodin brigáda a schůze na hřišti !!!

-> 21.2.2013 Založena facebooková stránka TJ Sokol Zeměchy

-> POZOR! TJ Sokol Zeměchy přijímá nové členy. Členský příspěvek na r. 2013 je 200 Kč.